خدمات

برخی از خدمات تالار نگین فردوس را
مشاهده فرمایید

فضای داخلی و بیرونی تالار

زیباترین تالارها و سالنهای درغرب تهران و حومه را ازنگین فردوس بخواهید .

تالار نگین فردوس داری سالن و فضایی بیرونی مجلل و زیبا که مراسم شما شکوه و جلوه ی خاصی میدهد و نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند .

شما عزیزان میتوانید این فضا را در سایت مشاهده کنید و یا به صورت حضوری از این فضا دیدن فرمایید.

منوی غذا و دسر

کترینگ عروسی بر پایه انواع غذاهای اصیل و محبوب ایرانی ، فرنگی ، دریایی و انواع سالادها ، دسرها و نوشیدنی ها با شناخت از ذائقه شناسی فرهنگهای مختلف توسط تالار نگین فردوس ارائه می گردد.

یکی از مهمترین خدمات مراسم عروسی ، کترینگ عروسی می باشد و خدمات زیر جزء سرویسهای تالارنگین فردوس می باشد: – تهیه ظروف شیک پذیرایی ، تهیه و چیدمان میزها، تهیه و چیدمان صندلی ها با روکش های شیک ،دیزاین محیط و تهیه تمامی امکانات مورد نیاز مراسم . – به خدمتگیری مهمانداران مجرب و تحصیلکرده خانم و آقا به همراه سر مهماندار متخصص تشریفات. – تهیه میوه های مرغوب و متنوع فصل بنا به درخواست مشتری به همراه دیزاین . – تهیه شیرینی و کیک مراسم از بهترین قنادی ها ، به صورت کاملا بهداشتی طبق انتخاب مشتری .

مشاهده منو

گل آرایی واتاق عقد

تالار نگین فردوس توسط طراحان مجرب گل آرایی و با همکاری بهترین گل فروشی های تهران ، دسته گل و تزئین ماشین عروس را برای شما اجرا و تحویل می دهد تا بدینوسیله از تشویش و دلهره و اتلاف وقت در روز عروسی شما بکاهد. همچنین تالار نگین فردوس ماشین های عروس از برندها و سبک های متفاوت از قبیل کلاسیک – مدرن – کروک – لیموزین – تشریفاتی و .. را در اختیار شما می گذارد .

گروه فیلمبرداری و عکاسی

تالار نگین فردوس با معرفی حرفه ای ترین آتلیه های با سابقه و دارای مجوز ، جدیدترین سبکهای فیلم برداری عروسی ، کلیپ و سینکهای تصویری و همچنین حرفه ای ترین سرویس عکاسی پرتره ، مدلینگ و اسپرت را با به روز ترین متد و تجهیزات به اجرا در می آورد .

مهمترین یادگاری مراسم عروسی عکس و فیلم عروسی است که به جا می ماند. انتخاب عکاس و فیلمبردار حرفه ای مراسم خود را به ما بسپارید تا در شب عروسی خود ثبت هیچ لحظه مهمی را از دست ندهید.

مشاهده منو

گروه موزیک و نورپردازی

تالار نگین فردوس با گروه های حرفه ای موزیک قرارداد همکاری دارد و قبل از مراسم آهنگها و سبک اجرا را با مشتریان هماهنگ می کند و با استفاده از جدیدترین افکتهای نورپردازی ، لیزرشو و سیستم صدای حرفه ای مراسم شما را برای همیشه در اذهان مهمانان جاودانه می سازد.


تالار نگین فردوس با در نظر گرفتن پارکینگ عریض با ظرفیت بیش از 500 اتومبیل در مجاورت تالار ، دغدغه میهمانان شما را در این زمینه مرتفع ساخته است.