درباره ما

درباره تالار نگین فردوس

ما بر این امید هستیم که با تالار نگین فردوس شما را یک گام به خوشبختی نزدیک تر نمائیم و با بهره گیری از بهترین و برترین لوازم تزئینی ، زیباترین گل ها ، چیدمانی عالی و منظم خدماتی ارائه نماییم که دیگر هیچ جای نگرانی ، شک و تردیدی برای عروس و دامادهای عزیز در بهترین مراسم زندگی خود نبوده و نباشد. تالار نگین فردوس نقش بسیار پر رنگ و برجسته ای را در هر مراسم میهمانی و عروسی ایفا می نماید به طوری که وظیفه ایجاد هماهنگی و زمانبندی بین همه گروه ها را داشته تا به آن مراسم نظم بخصوصی داده شود. شما عزیزان میتوانید با خیال آسوده از کیفیت مراسم و غذاها و عناصر تزئینی و همچنین نظم و ترتیب بین گروه های موزیک ، خدماتی ، عکسبرداری و زمانبندی مناسب بین پذیرایی ها ، موزیک ، آتلیه و سرو شام مطمئن باشید. تالارنگین فردوس آرزوی بهترین ها را برای شما داشته و شما را در داشتن بهترین ها همراهی می نماید...

تالارنگین فردوس با اختصاص فضای شیک و زیبای طراحی شده همراه با جوی روان و مراسم استقبال عروس و داماد به همراه آتش بازی سرد و گرم و اجرای مراسم گل ریزان به همراه آتلیه اختصاصی عروس و داماد و بکارگیری بهترین دی جی ها و گل آرایی مجالس شما، شبی خاطره انگیز را برای شما ارمغان می آورد . این تالار با دارا بودن مدیریت مجرب و کادری حرفه ای بهترینها را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

نگین فردوس تالاری مجلل و شیک در غرب تهران (شهریار ) است. که سعی بر آن دارد بهترین ها را برای شما رقم بزند.نگین فردس جزء بهترین تالار در غرب تهران است.

خدمات ما


ما بهترین و مجربترین کادر خود را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم .

هدف اصلی این تالار جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.